Figu Migu na planecie Czochras

kameralne i studyjne (widowisko) 2021

 • 08.04.2024 13:00- TVP ABC odc. 12 Bzy i łzy
  Figu, Migu i Agu szukają ...

  Figu, Migu i Agu szukają źródła tajemniczego płaczu. Czy uda im się dowiedzieć, kto i z jakiego powodu płacze? Dzięki sile wyobraźni pojawi się magia i przegoni wszystkie smutki.

 • 09.04.2024 10:00- TVP ABC odc. 13 Nie rozmawiaj z obcymi
  Do drzwi Czochrasów puka nieznajoma ...

  Do drzwi Czochrasów puka nieznajoma osoba. Czy zaproszą do domu obcego przybysza? Czy grozi im niebezpieczeństwo? A może wszystko okaże się nieporozumieniem?

  "Figu Migu na planecie Czochras" to audycja edukacyjna dla dzieci Figu Migu, której celem jest nauka języka migowego. Tym razem bohaterowie programu Figu i Migu, wspólnie z nieznaną nam dotąd koleżanką Agu, zapraszają naszych widzów w podróż na planetę Czochras. Razem z prowadzącą oraz dziećmi będą przeżywać wiele przygód i uczyć się języka migowego.

 • 15.04.2024 13:00- TVP ABC odc. 14 Co się dzieje nocą?
  Figu i Migu z niecierpliwością ...

  Figu i Migu z niecierpliwością wyczekują nadejścia nocy. Co planują, co się wydarzy i do czego potrzebny jest im namiot?

  "Figu Migu na planecie Czochras" to zupełnie nowa odsłona audycji edukacyjnej dla dzieci Figu Migu, której celem jest nauka języka migowego. Tym razem bohaterowie programu Figu i Migu, wspólnie z nieznaną nam dotąd koleżanką Agu, zapraszają naszych widzów w podróż na planetę Czochras. Razem z prowadzącą oraz dziećmi będą przeżywać wiele przygód i uczyć się języka migowego.

 • 16.04.2024 10:00- TVP ABC odc. 15 Karton, najlepszy ziom
  Migu dostaje nową szafę zapakowaną ...

  Migu dostaje nową szafę zapakowaną w ogromny karton. Okazuje się, że karton jest świetny do zabawy, a na dodatek ożyje.

 • 22.04.2024 13:00- TVP ABC odc. 16 Mowa zwierząt
  Na planecie Czochras pojawia się ...

  Na planecie Czochras pojawia się niezapowiedziany gość. Od razu skrada serca wszystkich, zapraszając ich do wspólnej zabawy w piłkę.
  W jaki sposób przyjaciele porozumieją się z nowym przybyszem? Oprócz odpowiedzi na to pytanie dowiemy się także, jak w języku migowym
  pokazać słowa: zwierzęta, rozumieć, pies, ważny oraz literkę "W" i cyfrę 4.

 • 23.04.2024 10:00- TVP ABC odc. 18 Figury geometryczne
  Tym razem przyjaciele z planety ...

  Tym razem przyjaciele z planety Czochras poznają kształt figur geometrycznych, które skryły się w ogrodzie. Jak wyglądają i gdzie możemy je znaleźć? A jak pokazać je w języku migowym? Czy naszym bohaterom uda się odnaleźć je wszystkie? I co z nich zbudują? Poza tym w odcinku dowiemy się, jak w języku migowym pokazać literę L oraz liczbę 14.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
08.04 13:00