inne

wybór stacji tv
najbliższa emisja Program TV kategoria stacja TV ile
28.02 00:00 pasmo własne/pasmo dokumentu inne TVP Kobieta 1
28.02 01:20 Przepis dnia s.VI kameralne i TVP Polonia, TVP2 23
28.02 02:25 Zakończenie dnia bez klasyfikacji TVP ABC, TVP ALFA, TVP Historia, TVP Info, TVP Kobieta, TVP Kultura, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Sport, TVP1, TVP2, TVP3 299
28.02 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych reportaż TVP3 1
28.02 03:50 Całkiem niezła historia cykl reportaży TVP3 12
28.02 03:50 Polacy Światu magazyn-publicystyka TVP Nauka, TVP Polonia 9
28.02 04:05 Podróże z historią s.II cykl dokumentalny TVP ALFA, TVP Info, TVP Kultura 19
28.02 04:10 Legendy regionalne cykl reportaży TVP3 8
28.02 04:15 Powrót do przeszłości magazyn-rozrywka TVP3 5
28.02 04:55 Niezwykłe miejsca cykl reportaży TVP3 4
28.02 05:00 Podróże z historią s.III cykl dokumentalny TVP ALFA, TVP Kultura 11
28.02 05:30 Wojownicy czasu cykl reportaży TVP Historia, TVP Polonia 13
28.02 06:20 Pożyteczni.pl magazyn-informacja TVP Polonia, TVP2, TVP3 8
28.02 06:40 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko. magazyn-kulinarna TVP3 12
28.02 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn-publicystyka TVP Polonia, TVP1, TVP2 10
28.02 08:10 Wielcy polscy wynalazcy w II Rzeczypospolitej cykl dokumentalny TVP Nauka 4
28.02 08:55 Zaginione magazyn-popularyzacja wiedzy TVP Kultura, TVP2 6
28.02 10:45 Smaki świata s.III magazyn-rozrywka TVP ALFA 13
28.02 11:40 Stacja Innowacja 16 program edukacyjny TVP3 1
28.02 11:40 Stacja Innowacja program edukacyjny TVP3 2
28.02 12:20 Korona Gór Polski cykl dokumentalny TVP ABC, TVP Nauka, TVP Polonia 22
28.02 12:30 Zamknięty świat cykl reportaży TVP3 3
28.02 13:05 Przyjaciele widowisko-edukacja TVP ABC 12
28.02 13:20 Zielnik regionalny magazyn-porady TVP3 8
28.02 13:50 KULTURA NA LUDOWO bez klasyfikacji TVP3 4
28.02 13:50 Etno po lubelsku cykl reportaży TVP3 4
28.02 13:55 Jasne jak słońce magazyn-technika/nauki ścisłe TVP Nauka 3
28.02 14:15 Solny skarb UNESCO reportaż TVP3 4
28.02 14:55 Muzeum Polskiej Piosenki felieton TVP Rozrywka 3
28.02 17:35 Księga Przestrzeni s.III magazyn-kulturalna TVP Kultura 7
28.02 18:15 Którędy po sztukę magazyn-popularyzacja wiedzy TVP Kultura 10
28.02 18:20 Polki w Gruzji reportaż TVP Polonia 3
28.02 18:30 Piłka ręczna kobiet sprawozdanie-piłka ręczna TVP Sport 5
28.02 18:35 BILANS ZDROWIA magazyn-publicystyka TVP Nauka 39
28.02 18:50 Kierunek Zachód magazyn-publicystyka TVP Polonia 4
28.02 19:10 Magazyn z Wysp magazyn-publicystyka TVP Polonia 8
28.02 20:00 Upadek Królestwa s.III film fabularny TVP Historia 8
28.02 20:45 Przepis dnia kameralne i TVP2 1
28.02 22:10 Moda na rodzinę magazyn-porady TVP ABC 4
28.02 22:20 Jestem najlepsza. Ja, Tonya film fabularny TVP Kobieta 1
29.02 00:30 Kobiety w drodze magazyn-publicystyka TVP Kobieta 1
29.02 00:30 Antenowe remanenty bez klasyfikacji TVP3 8
29.02 03:40 Sporty walki sprawozdanie-inne dyscypliny TVP Sport 3
29.02 05:30 Wędrowiec Polski cykl reportaży TVP Kultura, TVP Polonia, TVP2 15
29.02 06:20 Natura bez granic cykl dokumentalny TVP2, TVP3 7
29.02 06:30 Słownik polsko@polski kameralne i TVP Polonia, TVP1 15
29.02 07:30 Dobre historie magazyn-popularyzacja wiedzy TVP1 2
29.02 10:00 Sensacje XX wieku cykl dokumentalny TVP Historia 2
29.02 10:30 Piłka nożna sprawozdanie-piłka nożna TVP Sport 2
29.02 11:15 W kotle historii magazyn-edukacja TVP Historia, TVP2 8
29.02 11:40 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny cykl reportaży TVP3 2
29.02 11:40 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny cykl reportaży TVP3 4
29.02 12:00 Jan Matejko reportaż TVP Kultura 2
29.02 12:30 Psia służba cykl reportaży TVP3 5
29.02 12:30 To się opłaca magazyn-edukacja TVP1 1
29.02 13:15 Nadmorskie miasta cykl dokumentalny TVP Historia 8
29.02 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek reportaż TVP3 4
29.02 14:10 Biathlon sprawozdanie-biathlon TVP Sport 71
29.02 14:15 Szlachetne zdrowie magazyn-zdrowie/medycyna TVP3 1
29.02 15:20 Balans bieli magazyn-publicystyka TVP Polonia, TVP1, TVP3 14
29.02 16:00 Kamerą TVP Sport reportaż TVP Polonia, TVP Sport 7
29.02 18:15 Res Poloniae rozmowa TVP Kultura, TVP Polonia 3
29.02 18:50 W obiektywie Polonii magazyn-publicystyka TVP Polonia 4
29.02 18:55 Legends of Opera cykl dokumentalny TVP Kultura 2
29.02 18:55 Legendy opery cykl dokumentalny TVP Kultura 8
29.02 19:10 Wilnoteka magazyn-publicystyka TVP Polonia 8
29.02 20:00 Jota Carlosa Saury dokument fabularyzowany TVP Kultura 1
29.02 22:15 Magazyn polonijny inne TVP Polonia 2
29.02 22:15 Polonia 24. Tygodnik magazyn-publicystyka TVP Polonia 12
01.03 00:20 Nieudane operacje plastyczne gwiazd paradokument TVP Kobieta 1
01.03 01:00 Niezwykłe historie Biało reportaż TVP Polonia, TVP Sport 14
01.03 05:25 Afisz kulturalny ekstra magazyn-kulturalna TVP Kultura 12
01.03 07:00 Przyjaciele Misia i Margolci widowisko-edukacja TVP ABC 3
01.03 07:00 KINO KOBIECE inne TVP Kobieta 2
01.03 07:05 Piłka ręczna inne TVP Sport 1
01.03 07:35 Agape Blisko Ciebie magazyn-publicystyka TVP1, TVP3 7
01.03 08:05 Nie taka prosta historia magazyn-edukacja TVP Historia 8
01.03 09:10 Kazimierz Górski. Podróż sentymentalna reportaż TVP Historia 1
01.03 09:40 "Sensacje XX wieku" widowisko-popularyzacja wiedzy TVP Historia 12
01.03 10:00 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem program edukacyjny TVP ABC 1
01.03 10:00 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem program edukacyjny TVP ABC 4
01.03 11:10 Pospołu z wieprzem i wołu magazyn-kulinarna TVP3 4
01.03 11:10 Wilnoteka magazyn-publicystyka TVP Polonia 5
01.03 11:10 Pospołu z wieprzem i wołu magazyn-kulinarna TVP3 1
01.03 11:35 Kuchnia Jagiellonów magazyn-kulinarna TVP1 1
01.03 12:00 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka reportaż TVP Polonia 1
01.03 12:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka reportaż TVP Polonia 1
01.03 12:30 Rzecz Polska s.I cykl dokumentalny TVP Kultura, TVP3 10
01.03 12:30 Rzecz Polska cykl dokumentalny TVP3 1
01.03 13:00 Nela Mała Reporterka magazyn-edukacja TVP ABC 4
01.03 13:00 Nela Mała Reporterka magazyn-edukacja TVP ABC 1
01.03 13:50 Dlaczego krowa... magazyn-popularyzacja wiedzy TVP3 6
01.03 14:30 Opowieści śródziemnomorskiego lasu cykl dokumentalny TVP Historia 8
01.03 14:50 Podróże Małej i Dużej magazyn-rozrywka TVP Kobieta 2
01.03 15:20 W dobrej wierze magazyn-publicystyka TVP3 1
01.03 15:25 Laboratorium alchemika program edukacyjny TVP ABC 3
01.03 15:35 Ale talent program edukacyjny TVP Polonia 4
01.03 16:10 Niezwykłe historie: J.Jędrzejowska inne TVP Sport 1
01.03 16:35 RING TVP SPORT magazyn-publicystyka TVP Sport 4
01.03 16:45 Laboratorium czasu magazyn-rozrywka TVP Polonia 10