22.05 10:35 |
Joanna Gryzik. Śląski Kopciuszek
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
22.05 14:10 |
Awantura o Basię
|
film obyczajowy |
TVP Kultura |
2 |
22.05 15:20 |
Jan Wesley i jego dziedzictwo
|
film dokumentalny |
TVP3 |
1 |
22.05 18:10 |
Szczęśliwy pracownik, czyli jak sabotować pracę
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
2 |
22.05 18:20 |
Beacon Hill
|
film dokumentalny |
TVP Polonia |
3 |
22.05 21:10 |
Ze śmiercią jej do twarzy
|
komedia |
TVP1 |
2 |
22.05 22:25 |
Powrót Bena
|
film fabularny |
TVP Kobieta |
1 |
22.05 23:50 |
Uziemieni
|
komedia |
TVP2 |
2 |
23.05 00:05 |
Książę
|
thriller |
TVP1 |
1 |
23.05 02:45 |
Amy
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
23.05 03:45 |
Jeszcze dzień życia
|
film animowany |
TVP2 |
1 |
23.05 10:50 |
Ostatnia Habsburżanka
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
23.05 14:15 |
Ada, to nie wypada!
|
komedia |
TVP Kultura |
2 |
23.05 18:20 |
Polacy w kosmosie
|
film dokumentalny |
TVP Polonia |
3 |
23.05 20:00 |
Enwer Hodża. Najmniej znany dyktator.
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
23.05 21:00 |
Jack Strong
|
film sensacyjny |
TVP Historia |
2 |
23.05 22:30 |
Tuż po weselu
|
film obyczajowy |
TVP Kobieta |
1 |
24.05 00:15 |
Buntowniczka nie z wyboru
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
24.05 00:15 |
Morderstwa w Pont
|
dramat |
TVP1 |
2 |
24.05 00:55 |
Projekt Larson
|
dramat |
TVP2 |
1 |
24.05 13:30 |
Bośnia i Hercegowina
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
4 |
24.05 14:40 |
Jasminum
|
film obyczajowy |
TVP Kultura, TVP Polonia |
3 |
24.05 20:35 |
Kochaj albo rzuć
|
komedia |
TVP1 |
2 |
24.05 22:30 |
Konsul
|
komedia kryminalna |
TVP Kobieta |
2 |
25.05 00:25 |
Pułkownik Kwiatkowski
|
komediodramat |
TVP Kobieta |
1 |
25.05 01:00 |
Ośmiorniczka
|
film sensacyjny |
TVP2 |
2 |
25.05 02:45 |
Zabójcza kołysanka
|
film fabularny |
TVP Kobieta |
1 |
25.05 02:45 |
Noc krótkich filmów
|
film krótkometrażowy |
TVP Kultura |
2 |
25.05 08:50 |
Życie lasu. Storczyki
|
film dokumentalny |
TVP1 |
1 |
25.05 12:15 |
Mikołajek
|
komedia |
TVP2 |
1 |
25.05 14:35 |
Baza ludzi umarłych
|
dramat |
TVP Historia |
2 |
25.05 15:00 |
U Pana Boga za piecem
|
komedia |
TVP Kultura |
1 |
25.05 17:30 |
Retro kino
|
dramat |
TVP Kultura |
2 |
25.05 20:00 |
Bilet do kina
|
film science |
TVP Kultura |
2 |
25.05 23:30 |
Ucieczka z Pretorii
|
film fabularny |
TVP1 |
1 |
26.05 00:00 |
Last Vegas
|
komedia |
TVP2 |
2 |
26.05 00:55 |
Przeszczepianie nadziei
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
26.05 01:50 |
Tak to się teraz robi
|
komedia |
TVP2 |
1 |
26.05 02:40 |
Zagubiony czas
|
dramat |
TVP Kobieta |
1 |
26.05 03:25 |
Kombinacje Operacyjne
|
film dokumentalny |
TVP3 |
1 |
26.05 03:30 |
Jak się pozbyć czarnego kota
|
komedia |
TVP2 |
1 |
26.05 07:50 |
Królowa chmur
|
film tvp |
TVP Historia |
1 |
26.05 08:05 |
Zielone kasztany
|
film obyczajowy |
TVP Polonia |
1 |
26.05 11:00 |
Wieloryb z Lorino
|
film dokumentalny |
TVP Nauka |
3 |
26.05 11:50 |
Grease
|
musical |
TVP2 |
1 |
26.05 12:40 |
Wszystko gra
|
musical |
TVP Kobieta, TVP Polonia |
2 |
26.05 14:15 |
Będzie lepiej
|
komedia |
TVP Historia |
1 |
26.05 18:05 |
Niedziela z...rolami Gabrieli Kownackiej
|
komedia |
TVP Kultura |
1 |
26.05 20:00 |
The Black Death With Dan Snow
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
3 |
26.05 20:00 |
Need for Speed
|
film fabularny |
TVP2 |
2 |
26.05 20:00 |
Zimowi ludzie
|
film fabularny |
TVP Kultura |
2 |
26.05 23:45 |
Mała Italia
|
komedia romantyczna |
TVP1 |
2 |
27.05 01:40 |
Raport Pileckiego
|
dramat |
TVP1 |
1 |
27.05 03:25 |
Szczęśliwy
|
film dokumentalny |
TVP3 |
1 |
27.05 06:15 |
Notatnik przyrodniczy
|
film animowany |
TVP ABC |
5 |
27.05 16:25 |
Jezioro wspomnień
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
27.05 18:45 |
Albinosi w Afryce
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
2 |
27.05 20:00 |
Kto zabił sekretarza generalnego ONZ?
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
27.05 20:00 |
Mózg w niebezpieczeństwie
|
film dokumentalny |
TVP Nauka |
5 |
27.05 22:35 |
Znów cię kocham
|
komedia |
TVP Kobieta |
1 |
27.05 23:50 |
Kafarnaum
|
dramat |
TVP2 |
1 |
28.05 00:15 |
Z miłości do Joey
|
film dokumentalny |
TVP Kobieta |
1 |
28.05 01:20 |
Kodeks zbrodni
|
film fabularny |
TVP1 |
2 |
28.05 03:50 |
Przyjaciele na 33 obroty (Rosław Szaybo i Stanisław Zagórski)
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
28.05 14:20 |
Chińczyk na wynos
|
film obyczajowy |
TVP Kultura |
2 |
28.05 18:15 |
Rock'n'rollowcy do wynajęcia
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
2 |
28.05 20:00 |
Ludzkość z przypadku: Gen, który stworzył mózg człowieka
|
film dokumentalny |
TVP Nauka |
4 |
28.05 21:10 |
Wyszyński
|
film fabularny |
TVP1 |
2 |
28.05 22:10 |
Profesor
|
film dokumentalny |
TVP Polonia |
3 |
28.05 22:35 |
Lekkie obyczaje
|
komedia |
TVP Kultura |
2 |
28.05 22:50 |
Marsylski łącznik
|
film fabularny |
TVP1 |
1 |
28.05 23:55 |
Prosta historia o morderstwie
|
dramat |
TVP2 |
1 |
29.05 00:15 |
Frida Kahlo
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
29.05 02:20 |
Złe psy
|
film sensacyjny |
TVP1 |
2 |
29.05 03:55 |
Orson Welles
|
film dokumentalny |
TVP2 |
1 |
29.05 04:45 |
Trzy rozdziały
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
29.05 15:20 |
Orkiestry
|
film dokumentalny |
TVP3 |
1 |
29.05 17:00 |
Historia Polski
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
29.05 19:05 |
Żalanasz
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
2 |
29.05 21:10 |
Zapach kobiety
|
dramat |
TVP1 |
2 |
29.05 22:15 |
Ostatnia msza w kościele Wszystkich Świętych
|
film dokumentalny |
TVP Polonia |
2 |
29.05 22:30 |
Niezłomni
|
dramat |
TVP Kobieta |
1 |
29.05 23:50 |
Nieprawdopodobna dziewczyna
|
komedia |
TVP2 |
2 |
30.05 00:15 |
GoodBye America
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
30.05 02:35 |
Don Gilliam i olbrzymy
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
1 |
30.05 04:10 |
Swatka ISIS
|
film dokumentalny |
TVP2 |
1 |
30.05 05:40 |
O dziewczynce, która wierzyła w cuda
|
dramat |
TVP2 |
1 |
30.05 10:25 |
Szabla Polska
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.05 11:35 |
Bitwa o Midway
|
dramat wojenny |
TVP2 |
1 |
30.05 14:20 |
Trzej muszkieterowie
|
film fabularny |
TVP Historia |
2 |
30.05 14:50 |
Czarny Tulipan
|
film kostiumowy |
TVP Kultura |
2 |
30.05 17:15 |
Człowiek w żelaznej masce
|
film przygodowo-historyczny |
TVP2 |
1 |
30.05 18:15 |
Nie ma róży bez ognia
|
komedia |
TVP Historia |
2 |
30.05 18:20 |
Muzyka zamknięta w drewnie
|
film dokumentalny |
TVP Kultura |
2 |
30.05 20:00 |
Królowa Tańca
|
film dokumentalny |
TVP Historia |
1 |
30.05 20:10 |
Quantum of Solace
|
film sensacyjny |
TVP2 |
1 |
30.05 21:05 |
Młoda Wiktoria
|
film kostiumowy |
TVP Kultura |
2 |
30.05 21:10 |
Lalka
|
film fabularny |
TVP Historia |
2 |
30.05 22:20 |
Dobry wieczór, Opole! Festiwal legenda
|
film dokumentalny |
TVP Polonia |
2 |
30.05 22:30 |
Wierzę w Ciebie
|
dramat |
TVP Kobieta |
1 |