Matki, żony i kochanki

serial tvp 1995

 • 04.03.2024 01:55- TVP Kobieta odc. 2/22
  Jerzy cieszy się, że ma ...

  Jerzy cieszy się, że ma syna. Jedzie do Kobuz. Nie zastaje Wiktorii, ale zamienia kilka słów z Jurkiem. Dorota od lat ukrywa przed mężem i córką swój związek z Adamem. Hanka rozwodzi się z mężem, romansuje ze studentem Filipem. Wiktoria odrzuca oświadczyny Cezarego, kolegi z Domu Kultury. Cezary pamięta jednak o prezencie urodzinowym dla Jurka. Przyjaciółki Wiktorii postanawiają jej pomóc w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla syna. Podczas uroczystości dochodzi do nieporozumienia: przyjaciółki umieszczają na torcie piętnaście świeczek, a tymczasem Jurek kończy dopiero trzynaście lat.

 • 10.03.2024 01:25- TVP Kobieta odc. 3/22
  Wyjaśnia się zagadka "nadliczbowych" świeczek ...

  Wyjaśnia się zagadka "nadliczbowych" świeczek na torcie urodzinowym Jurka - chłopiec rzeczywiście ma 13 lat, nie jest synem Jerzego. Robert próbuje nakłonić Hankę, by zgodziła się na jego powrót do domu, lecz ona nie zamierza jeszcze raz przeżywać przedrozwodowych waśni. Dorota, która nieustannie lawiruje pomiędzy mężem a kochankiem, jest bliska dekonspiracji, ale jeszcze raz udaje się jej wybrnąć z trudnej sytuacji.

 • 11.03.2024 02:05- TVP Kobieta odc. 4/22
  Wizytę Lipperta u Wiktorii przerywa ...

  Wizytę Lipperta u Wiktorii przerywa zjawienie się Cezarego i Jerzy nie dowiaduje się, dlaczego Wiktoria zniknęła kiedyś z jego życia. Szukał jej potem przez dwa lata. Gdy znów przyjeżdża do Kobuz, okazuje się, że Wiktoria mieszka już w Warszawie. Dorota nie wie, że Hanka uwodzi Adama, ale i tak zaczyna wątpić w jego wierność. Zazdrosny o Hankę Filip nawiązuje flirt ze spotkaną przypadkiem Ewą, byłą kochanką Jerzego. Jerzy natyka się na swoją żonę, Marię. Kobieta jest pijana, na jego widok wsiada do samochodu i szybko odjeżdża. Prowadząc auto pod wpływem alkoholu, potrąca przechodnia i przerażona ucieka z miejsca wypadku.

 • 17.03.2024 01:20- TVP Kobieta odc. 5/22
  Maria połyka garść tabletek nasennych ...

  Maria połyka garść tabletek nasennych i wzywa pogotowie. Dorota i Michał podpisują umowę z Reuttem - będą współwłaścicielami jego pizzerii. Dorota wyprowadza się z domu po tym, jak Michał odkrywa jej romans z Adamem. Jerzy cały czas poszukuje Wiktorii, chce zdobyć jej adres i w tym celu udaje się do Wandy. Razem jadą do szpitala, gdyż Dorota zostawiła tam kartkę z adresem Wiktorii. Wanda spotyka swego męża, Janka, który czeka na Teresę. Jankowi udaje się wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji. Jerzy spędza z Wiktorią nieprzespaną noc na schodach pensjonatu, a ona po raz drugi się w nim zakochuje.

 • 18.03.2024 01:20- TVP Kobieta odc. 6/22
  Wiktoria wraca do Warszawy, wszystko ...

  Wiktoria wraca do Warszawy, wszystko wskazuje, że jej ponowny związek z Jerzym będzie tym razem udany. Dorota nie ma gdzie mieszkać - opuściła męża, ale nie została przyjęta przez swego kochanka Adama, chwilowo więc wprowadza się do Hanki. Przypadkowo spotyka Reutta, który składa jej propozycję wspólnego wyjazdu na polowanie. Przy okazji chce się pochwalić swoją nową pizzerią. Gdy oglądają lokal, Dorota zmuszona jest nagle wyjść, gdyż Reutt musi załatwić pilną sprawę ze swoim przełożonym, Waldemarem. Dorota wykorzystuje wolną chwilę i odwiedza ojca, któremu zwierza się ze swoich problemów. Tymczasem Cezary próbuje odnaleźć Wiktorię, od Wandy otrzymuje jej obecny adres. Wiktoria i Jerzy planują wspólne życie. Gdy Wiktoria wraz z synem wraca do mieszkania Hanki, które obecnie zajmuje, pojawia się w nim pijany mąż koleżanki.

 • 24.03.2024 01:30- TVP Kobieta odc. 7/22
  Robert, były mąż Hanki, rości ...

  Robert, były mąż Hanki, rości sobie pretensje do mieszkania, które zajmuje teraz Wiktoria. Ułatwia to Jerzemu i Wiktorii podjęcie decyzji o wynajęciu wspólnego mieszkania. Mąż Wandy, Janek, ma romans, po powrocie ze spotkania z ową kobietą zostaje przez Wandę zdemaskowany. Nocna rozmowa zapowiada ich rozstanie. Żona Jerzego zaprzyjaźnia się z jego byłą kochanką, Ewą. Maria planuje zemstę na mężu. Wanda nie może się pozbierać po zawodzie, jaki sprawił jej Janek, zaniedbuje siebie i dom. Hanka dowiaduje się, że Adam jest bardzo chory, on wie o tym od dawna i dlatego też nie zgodził się, aby Dorota z nim zamieszkała. U Michała, męża Doroty, pojawia się przełożony Reutta, Waldemar. Informuje go o śmierci Jakuba i o oszustwie, jakiego zmarły dopuścił się wobec Michała. Wiktoria mówi Jerzemu, że Jurek nie jest jego synem. Misternie odbudowany związek pęka.

 • 25.03.2024 01:50- TVP Kobieta odc. 8/22
  Wanda zamierza przebaczyć Jankowi, on ...

  Wanda zamierza przebaczyć Jankowi, on jednak uważa, że jest już za późno - czeka na niego Teresa. W tej sytuacji Wanda wyrzuca męża z domu. Dorota dowiaduje się o tajemniczej śmierci Reutta i rodzinnych kłopotach. Michał interweniuje u Waldemara, nie chce się bowiem zgodzić na zapłacenie rzekomego długu. Jerzy poszukuje nowej sekretarki. W trakcie rozmów z kolejnymi kandydatkami poznaje Stefanię Pawelec, która twierdzi, że to on spowodował wypadek, potrącił człowieka i uciekł z miejsca zdarzenia. Próbuje wyjaśnić sprawę z żoną, Maria jest załamana. Jerzy pragnie jej pomóc, bo czuje się współwinny popełnionego przez nią przestępstwa. Cezary spotyka się w Warszawie z Wiktorią. Po powrocie z obiadu Wiktoria nie może dostać się do domu. Robert spakował ją i zmienił zamki. Wiktoria dzwoni do Jerzego, który obiecuje, że natychmiast przyjedzie. Jednak tuż po wyjściu z klubu zostaje zatrzymany przez policję w sprawie wypadku.

 • 01.04.2024 01:10- TVP Kobieta odc. 10/22
  Zarychta, ojciec Wiktorii, zjawia ...


  Zarychta, ojciec Wiktorii, zjawia się u zatrzymanego przez
  policję Jerzego i wręcza mu wezwanie do prokuratury. Wiktoria nadal
  mieszka w domu Cezarego. Gdy pewnego wieczoru po kolacji kładzie
  się spać, do mieszkania puka Janek, mąż Wandy. Cezary użycza mu
  noclegu. Rano dochodzi do niespodziewanego spotkania - Wiktoria
  namawia Janka, by wrócił do domu.
  Zwolniony z aresztu Jerzy usiłuje odnaleźć Wiktorię i wyjaśnić
  nieporozumienie. Po spotkaniu z Hanką domyśla się, że Wiktoria
  może być w Kobuzach.
  Wierzbicki wydaje przyjęcie, na które zaprasza swoją
  narzeczoną Monikę, dawną znajomą Marię, która obecnie jest żoną
  Jerzego, oraz Cezarego. Cezary odwozi do domu Marię, po drodze
  wstępują jeszcze do jego mieszkania, w którym zjawia się poszukujący
  Wiktorii Jerzy. Cezary informuje go, że Wiktoria na stałe wyjechała
  za granicę.
  Tymczasem Dorota i Michał w dalszym ciągu nie oddają długu.
  Waldemar po raz kolejny żąda zwrotu pieniędzy, a w końcu porywa
  ich córkę, Klarę.

  MATKI, ŻONY I KOCHANKI (10)

  Serial obyczajowy, 50 min, Polska 1995
  Reżyseria: Juliusz Machulski
  Scenariusz: Paweł Trzaska, Zdena ćiova, Ryszard Zatorski i Juliusz
  Machulski
  Występują: Gabriela Kownacka, Małgorzata Potocka, Anna
  Romantowska, Elżbieta Zającówna, Jan Englert, Jan Nowicki, Leon
  Charewicz, Krzysztof Kiersznowski, Grzegorz Łukawski, Krzysztof
  Stroiński, Paweł Wawrzecki, Maria Gładkowska, Ewa Gawryluk i inni

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
04.03 01:55