Nieudane operacje plastyczne gwiazd s.IV

paradokument, kraj prod. Wielka Brytania 2016

 • 01.12.2023 00:25- TVP Kobieta s. 4 / 5 odc. 2/8
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. W tym odcinku poznamy kobietę, która w pogoni za wymarzonym wyglądem poddała się zabiegom twarzy, ale zamiast cieszyć się z efektów, teraz walczy o zdrowie. Branża chirurgii plastycznej rozkwita. Chcąc osiągnąć perfekcyjny wygląd, operacjom, które niestety nie są pozbawione ryzyka, poddaje się coraz więcej osób. Jedną z nich jest 22 - letnia Amy. Kobieta marzyła o pięknym biuście, niestety implant w jednej z piersi przemieszcza się, przez co biust jest zdeformowany. W programie także historia kobiety, która po nieudanych modyfikacjach plastycznych nie może zmrużyć oczu.

 • 07.12.2023 23:45- TVP Kobieta s. 4 / 5 odc. 3/8
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Sue. Kobieta poddała się operacji zmniejszenia piersi, niestety ingerencja chirurga skończyła się okaleczeniem biustu. W programie poznamy również przypadek Hanny, która boryka się z komplikacjami po zabiegu powiększania ust, a także historię Jacoba, który po intensywnej kuracji odchudzającej zmaga się z nadmiarem luźnej skóry.

 • 15.12.2023 00:25- TVP Kobieta s. 4 / 5 odc. 4/8
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia. Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Alison - prosty zabieg nosa zmienił życie kobiety w koszmar. Alison została z obolałym, zniekształconym nosem. W programie również poznamy przypadek Lyndy, która zmaga się z ubytkami i infekcjami w jamie ustnej, a także schorzenie Adeleh, która po nieudanej operacji przeprowadzonej w Tajlandii zmaga się z silnymi bólami głowy.

 • 22.12.2023 00:40- TVP Kobieta s. 4 / 5 odc. 5/8
  W kolejnych odcinkach programu widzowie ...

  W kolejnych odcinkach programu widzowie poznają historie pacjentów, którzy zmagają się z powikłaniami po zabiegach chirurgii plastycznej. Dzięki operacjom korygującym i pomocy najlepszych brytyjskich lekarzy bohaterowie zyskają nowy wygląd, a także zdrowie i radość życia.
  Każdy zabieg to ryzyko i wiele osób zostaje trwale okaleczonych. W tym odcinku widzowie poznają historię Heidi, która poddała się korekcie pośladków. Kobieta szukała tańszej alternatywy i poddała się operacji w Pradze. Niestety, zabieg nie powiódł się, a Heidi zmaga się z powikłaniami. Angeline, nauczycielka baletu, zdecydowała się na korektę uszu, o której marzyła przez całe dzieciństwo, ale przeżyła wielkie rozczarowanie. W programie poznamy również przypadek Jackie, która po operacji biustu zachorowała na sepsę i cudem uniknęła śmierci.

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
01.12 00:25