Niezwykłe miejsca

cykl reportaży 2023

 • 20.06.2024 13:35- TVP3 Park Żeromskiego cz. 1
  Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym ...

  Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Miejsca znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są niedostępne dla wszystkich. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii. Prowadzący przenoszą widza do minionych epok jednocześnie uwzględniając starania i dokonania współczesnych konserwatorów, historyków oraz pasjonatów historii Polski, malarstwa, kultury. W programie wykorzystano współcześnie realizowane zdjęcia, jak również bogate i różnorodne materiały archiwalne.

 • 23.06.2024 02:40- TVP3 Ulica Freta
 • 23.06.2024 04:50- TVP3 Elektrownia Powiśle
  Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym ...

  Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Miejsca znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są niedostępne dla wszystkich. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii. Prowadzący przenoszą widza do minionych epok jednocześnie uwzględniając starania i dokonania współczesnych konserwatorów, historyków oraz pasjonatów historii Polski, malarstwa, kultury.
  W programie znajdują swoje miejsce współcześnie realizowane zdjęcia, jak również bogate i różnorodne materiały archiwalne.

  odc. 9 Elektrownia Powiśle

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
20.06 13:35