Piłka nożna

sprawozdanie-piłka nożna halowa 2023

  • 06.10.2023 16:35- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Polska Belgia (studio)
  • 06.10.2023 16:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Polska Belgia (1 połowa)
  • 07.10.2023 07:45- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Polska Belgia
  • 07.10.2023 08:30- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Polska Belgia
  • 07.10.2023 12:40- TVP Sport Orlen Ekstraliga kobiet, 7.kolejka: AP Orlen Gdańsk UKS SMS Łódź (1 połowa)
  • 07.10.2023 13:45- TVP Sport Orlen Ekstraliga kobiet, 7.kolejka: AP Orlen Gdańsk UKS SMS Łódź (2 połowa)
  • 09.10.2023 11:25- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Polska Belgia
  • 11.10.2023 12:45- TVP Sport Orlen Ekstraliga kobiet, 7.kolejka: AP Orlen Gdańsk UKS SMS Łódź
  • 11.10.2023 15:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Macedonia Północna (1 połowa)
  • 11.10.2023 19:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Belgia Polska (1 połowa)
  • 11.10.2023 20:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Belgia Polska (2 połowa)
  • 11.10.2023 22:50- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Macedonia Północna
  • 12.10.2023 10:25- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Belgia Polska
  • 12.10.2023 12:50- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Macedonia Północna
  • 12.10.2023 19:00- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 12.10.2023 20:25- TVP1 Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 12.10.2023 20:35- TVP1 Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 12.10.2023 20:40- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 13.10.2023 08:20- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 13.10.2023 10:35- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Macedonia Północna
  • 13.10.2023 15:40- TVP Sport mecz towarzyski do lat 17 mężczyzn, Rzeszów: Polska Słowacja (1 połowa)
  • 13.10.2023 20:10- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 7.kolejka: Holandia Francja (studio)
  • 13.10.2023 20:40- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 7.kolejka: Holandia Francja (1 połowa)
  • 14.10.2023 06:40- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 14.10.2023 08:40- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 7.kolejka: Holandia Francja
  • 14.10.2023 10:55- TVP Sport Orlen Ekstraliga kobiet, 8.kolejka: Medyk POLOmarket Konin GKS Górnik Łęczna (1połowa)
  • 14.10.2023 13:10- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Kazachstan (1 połowa)
  • 14.10.2023 23:10- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 15.10.2023 18:00- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 15.10.2023 20:00- TVP2 Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 15.10.2023 20:35- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 15.10.2023 20:35- TVP2 Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 16.10.2023 08:15- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 16.10.2023 12:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Kazachstan
  • 16.10.2023 15:00- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 17.10.2023 15:25- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Niemcy
  • 17.10.2023 17:35- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21: Polska Estonia (studio)
  • 17.10.2023 17:55- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21: Polska Estonia
  • 17.10.2023 20:15- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 8.kolejka: Anglia Włochy (studio)
  • 17.10.2023 20:40- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 8.kolejka: Anglia Włochy (1 połowa)
  • 17.10.2023 23:50- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 18.10.2023 08:40- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Niemcy
  • 18.10.2023 10:45- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21: Polska Estonia
  • 18.10.2023 13:20- TVP Sport Orlen Ekstraliga kobiet, 8.kolejka: Medyk POLOmarket Konin GKS Górnik Łęczna
  • 18.10.2023 15:20- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 8.kolejka: Anglia Włochy
  • 18.10.2023 17:20- TVP Sport Fogo Futsal Ekstraklasa, 6.kolejka: Red Dragons Pniewy Futsal Leszno (1 połowa)
  • 18.10.2023 23:00- TVP Sport Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Polska Niemcy
  • 19.10.2023 12:35- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 19.10.2023 14:45- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 21.10.2023 08:30- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 7.kolejka: Wyspy Owcze
  • 21.10.2023 10:45- TVP Sport Eliminacje EURO 2024 Warszawa, Stadion Narodowy, 8.kolejka: Polska
  • 21.10.2023 15:10- TVP Sport Eliminacje EURO 2024, 8.kolejka: Anglia Włochy
  • 22.10.2023 17:20- TVP Sport Fogo Futsal Ekstraklasa, 7.kolejka: Widzew Łódź Legia Warszawa (1 połowa)
  • 23.10.2023 13:50- TVP Sport Fogo Futsal Ekstraklasa, 7.kolejka: Widzew Łódź Legia Warszawa
  • 27.10.2023 17:15- TVP Sport Liga Narodów kobiet, 3.kolejka: Polska Serbia (studio)
  • 27.10.2023 17:35- TVP Sport Liga Narodów kobiet, 3.kolejka: Polska Serbia
  • 28.10.2023 09:55- TVP Sport Liga Narodów kobiet, 3.kolejka: Polska Serbia

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
06.10 16:35