Velvet s.I

serial obyczajowy, kraj prod. Hiszpania 2014

 • 24.04.2024 13:55- TVP Kobieta odc. 1
  Madryt połowa XXw. Poznajemy głównych ...

  Madryt połowa XXw. Poznajemy głównych bohaterów, którzy dorastają i pracują w Galeriach Velvet. Ana trafia tam po śmierci matki. Wychowuje ją wuj. Alberto od dzieciństwa przyjaźni się z Aną. W końcu się w sobie zakochują, ale różnice społeczne są barierą nie do pokonania. Postanawiają więc razem uciec. Ich miłość napotyka jednak wiele przeszkód.

 • 25.04.2024 13:50- TVP Kobieta odc. 2
  Don Rafael zmaga się z ...

  Don Rafael zmaga się z kłopotami w firmie. Chce, żeby w pracy pomógł mu Alberto, który wrócił z Londynu, ale chłopak ma inne plany. Don Rafael nie potrafi znaleźć wyjścia z trudnej finansowej sytuacji. Luisa traci pracę, ale pomaga jej Rita. Nikt nie wie, co się stało z Albertem i z Aną.

 • 26.04.2024 13:45- TVP Kobieta odc. 3
  Luisa, w tajemnicy przed donią ...

  Luisa, w tajemnicy przed donią Blancą, nocuje w pokoju Rity. Ana, wbrew zaleceniom lekarza, postanawia iść na pogrzeb don Rafaela. Zostaje odczytany testament właściciela Galerii. Alberto dowiaduje się o kłopotach finansowych firmy ojca. Ana przyjmuje oświadczyny podczas romantycznego wieczoru przy świecach.

 • 27.04.2024 13:40- TVP Kobieta odc. 4
  Alberto w ostatniej chwili wycofuje ...

  Alberto w ostatniej chwili wycofuje się ze sprzedaży udziałów Galerii. Gerardo jest gotów zainwestować w firmę, ale stawia jeden warunek. Ana jest gotowa poświęcić własne szczęście dla dobra ogółu. Cristina zaprasza Alberta do teatru. Don Francisco pomaga Luisie odzyskać posadę. Mateo namawia przyjaciela, by przyjął niecodzienną propozycję. Rita zwierza się Anie, że pocałowała Pedra.

 • 28.04.2024 13:55- TVP Kobieta odc. 5
  Clara przechodzi pomyślnie egzamin i ...

  Clara przechodzi pomyślnie egzamin i zostaje sekretarką Alberta. Alberto, ponaglany przez Gerarda, zaprasza Cristinę na kolację, by wręczyć jej pierścionek zaręczynowy. W drodze na spotkanie Cristina rozdziera suknię. Ana przychodzi jej z pomocą. W Galeriach Velvet zostaje zatrudniony nowy subiekt, Maximiliano Expósito. Na wieść o planowanych zaręczynach Alberta, Ana postanawia wyjechać z Madrytu. W ostatniej chwili zmienia zdanie. W czasie uroczystości ku czci zmarłego don Rafaela, Alberto oficjalnie prosi Cristinę o rękę. Tego samego wieczoru zapewnia Anę o swojej miłości i prosi, by zaczekała aż uporządkuje sprawy firmy i zerwie swoje zaręczyny z Cristiną

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
24.04 13:55