W labiryncie

serial tvp 1989

 • 12.03.2024 07:00- TVP Kobieta Kto przychodzi nocą
  Adam Racewicz idzie z Ewą ...

  Adam Racewicz idzie z Ewą do kina. Później odprowadza ją pod sam dom. Widząc go, profesor Suchecki zaprasza gościa na rozmowę. Dyrektor Stopczyk zaczyna interesować się badaniami nad adoloranem. Oczekuje szybkich wyników, co więcej, wmawia Jankowi i Pawłowi, że zawsze ich popierał i pomagał. Renata, znana w środowisku pod pseudonimem "Perełka", wraca do domu państwa Sucheckich nocą w towarzystwie sutenera. Wchodzą po ciemku. Zwabiona hałasem Ewa wychodzi z pokoju, zapala światło i mdleje na widok obcego mężczyzny o wyglądzie oprycha.

 • 12.03.2024 07:30- TVP Kobieta Pan mi się podoba
  Renata odwiedza Ewę w szpitalu. ...

  Renata odwiedza Ewę w szpitalu. Lekarz prowadzący przekazuje przez nią list do profesora Sucheckiego. Mariola deklaruje, że pomoże Durajowi w badaniach nad adoloranem. Jednocześnie prosi go o pomoc w przygotowaniu do egzaminów na studia. Dzięki radom Janka Adam Racewicz zmienia swój stosunek do Marty. Zaczyna z nią poważnie rozmawiać, pomału się zaprzyjaźniają. Adam Racewicz odwiedza państwa Sucheckich, ale ich nie zastaje. Przyjmuje go Renata i zaczyna uwodzić.

 • 13.03.2024 07:00- TVP Kobieta Precz z mojego domu
  Durajowie wydają przyjęcie, które z ...

  Durajowie wydają przyjęcie, które z różnych powodów niezbyt się udaje. Goście mają zbyt wiele kłopotów i problemów, by dobrze się bawić. Profesor Suchecki wraca wcześniej z wczasów. Zastaje w domu tylko Renatę w mocno niekompletnym stroju. Gdy dziewczyna próbuje go uwieść, nieoczekiwanie pojawia się pani Suchecka. Każe Renacie wynosić się z jej domu czym prędzej. Ewa wyznaje profesorowi prawdę o swojej przyrodniej
  siostrze.

 • 13.03.2024 07:30- TVP Kobieta Srebrna ikona
  Ewa wychodzi ze szpitala. Wraca ...

  Ewa wychodzi ze szpitala. Wraca do domu państwa Sucheckich. Matka Bajbusa wyraźnie podrywa Racewicza. Joanna decyduje się na wyjazd do Kazimierza, na zaproszenie pisarza Burkarta. Pani Suchecka zauważa, że z domu zginęła srebrna ikona. Ewa domyśla się, że ukradła ją Renata ze swoim sutenerem. Każe siostrze natychmiast zwrócić ikonę. Po tym przykrym incydencie ostatecznie decyduje się na wyprowadzkę z willi państwa Sucheckich i przenosiny do Agaty.

 • 14.03.2024 07:00- TVP Kobieta Rywalki
  Ewa przeprowadza się do mieszkania ...

  Ewa przeprowadza się do mieszkania Agaty. Renata próbuje odzyskać ikonę skradzioną przez jej kolegę, Edzia, z mieszkania państwa Sucheckich. Racewiczowa jedzie do Kazimierza. W pokoju Burkata, który nie wierzył, że Joanna przyjmie jego zaproszenie, zastaje półnagą dziewczynę. Wzburzona decyduje się na powrót do Warszawy. W domu zażywa nadmierną ilość środków nasennych. Do instytutu przyjeżdża delegacja naukowców z zagranicy, którzy mogą pomóc w badaniach nad adoloranem. Adam Racewicz zaprasza gości do night clubu. Przypadkiem spotyka tu matkę Bajbusa, zaprasza ją do siebie. W mieszkaniu znajduje nieprzytomną żonę.

 • 14.03.2024 07:30- TVP Kobieta Kto zdał egzamin
  Ewa na dobre zadomowiła się ...

  Ewa na dobre zadomowiła się w mieszkaniu Agaty, lecz mimo życzliwości przyjaciółki czuje, że nie jest to dobre rozwiązanie na przyszłość. Agata ma narzeczonego i Ewa wyraźnie im przeszkadza. Życiu Joanny już nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak pociąg do alkoholu, kłopoty w pracy, niezbyt udane pożycie małżeńskie i przykre przejścia z Burkatem wprowadzają ją w stan głębokiego kryzysu psychicznego. Adam Racewicz, Janek Duraj i Paweł Hanisz kończą badania nad adoloranem. Dyrektor Stopczyk jest niezadowolony, że na dokumencie nie figuruje jego nazwisko. Zamierza opóźnić przekazanie dokumentacji komisji leków.

 • 15.03.2024 07:00- TVP Kobieta Wywiad
  Krystyna z Olą jadą na ...

  Krystyna z Olą jadą na wakacje. Jan Duraj zostaje sam na gospodarstwie. Kończy pracę zleconą dla firmy "Farmapol". Jej szef, Heller, proponuje Jankowi i Pawłowi etaty. Dyrektor Stopczyk udziela "Trybunie Ludu" wywiadu, w którym podaje się za kierownika badań nad adoloranem. Ewa Glinicka nadal mieszka u Agaty, choć korzystanie z gościny u przyjaciółki staje się coraz bardziej uciążliwe.

 • 15.03.2024 07:30- TVP Kobieta Nagły poród
  Wobec zebranych dowodów dyrektor Stopczyk ...

  Wobec zebranych dowodów dyrektor Stopczyk musi przyznać się, że wstrzymywał przekazanie dokumentacji dotyczącej adoloranu do komisji leków. Ewa czuje się coraz gorzej, nieoczekiwanie zaczyna rodzić na klatce schodowej.

 • 18.03.2024 07:00- TVP Kobieta Rocznica
  Ewa znowu poszukuje mieszkania do ...

  Ewa znowu poszukuje mieszkania do wynajęcia, myśląc o tym, co pocznie ze sobą po wyjściu ze szpitala. Janek Duraj i Paweł Hanisz kończą pracę zleconą dla firmy "Framapol". Jej właściciel, Robert Heller, ponawia propozycję, by przeszli do niego na stałe, oferuje im nawet korzystne etaty. Zbliża się rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Franciszek Hanisz i Leon Gutman, uczestnicy powstania, obchodzą ją uroczyście. Do Warszawy przyjeżdża ich dawny kolega, "Miron", wspólnie szukają miejsc, w których walczyli przed laty.

 • 18.03.2024 07:30- TVP Kobieta Ucieczka
  Ewa pozostaje jeszcze w szpitalu. ...

  Ewa pozostaje jeszcze w szpitalu. Dolegliwości, które ją tak zaniepokoiły, nie miały nic wspólnego z bólami porodowymi, ale ciąża ma skomplikowany charakter i potrzebne są dodatkowe badania. Pani Jaroszowa wyjeżdża na kilka miesięcy do Francji i postanawia na ten czas wynająć mieszkanie Ewie. Marta ucieka z domu, ponieważ rodzice zabronili jej wyjazdu na młodzieżowy festiwal do Jarocina.

 • 19.03.2024 07:00- TVP Kobieta Włamanie
  Marta przebywa z Bajbusem i ...

  Marta przebywa z Bajbusem i jego kumplami w Jarocinie. Młodzież włamuje się do kiosku, sprawcy zostają zatrzymani przez milicję. Wezwani przez MO Racewiczowie odbierają Martę z posterunku. Ewa wprowadza się do mieszkania Marii. Od razu odwiedza ją synowa pani Jaroszowej, uprzedzając, by przypadkiem nie próbowała przejąć mieszkania. Dyrektor Stopczyk robi, co może, żeby utrudnić Adamowi Racewiczowi wyjazd do USA.

 • 19.03.2024 07:30- TVP Kobieta Kłopoty Pani Wandy
  W Jarocinie Bajbus wymyka się ...

  W Jarocinie Bajbus wymyka się milicji, ale wkrótce, podczas próby wyjazdu do Berlina, zostaje zatrzymany. Pani Wanda stara się go wyciągnąć. Ewa powoli przygotowuje się do porodu. Państwo Sucheccy obiecują jej
  pomagać. Paweł Hanisz i Janek Duraj nie przyjmują kuszącej propozycji Hellera i postanawiają pozostać w instytucie. Z Ameryki przyjeżdża Grzegorz Białek, ojciec Marty. Nieoczekiwanie pojawia się w mieszkaniu Racewiczów.

 • 20.03.2024 07:00- TVP Kobieta Ojciec
  Marta przychodzi do ojca do ...

  Marta przychodzi do ojca do hotelu. W pierwszej chwili hotelowi ochroniarze biorą ją za nieletnią prostytutkę. Przykry incydent szybko zostaje zażegnany, dziewczyna poznaje nową narzeczoną ojca - Barbarę. Bardzo imponuje jej beztroski styl ich życia. Kiedy Joanna i Adam wracają z wczasów, znajdują Martę całkowicie pod wpływem ojca. Paweł Hanisz wiele czasu poświęca Ewie. Nieoczekiwanie otrzymuje wiadomość, że jego ojciec dostał ciężkiego ataku serca.

 • 20.03.2024 07:30- TVP Kobieta Alibi
  Do laboratorium zostaje przyjęta nowa ...

  Do laboratorium zostaje przyjęta nowa pracownica, protegowana kolegi Stopczyka. Nikomu nie przypada do gustu, szczególnie Jankowi Durajowi, który uważa, że "nowy nabytek" ma dwie lewe ręce. Pani Bożenka
  rzeczywiście ma niesamowity dar niszczenia wszystkiego wokół siebie, zwłaszcza tłuczenia szkła. Franciszek Hanisz w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Paweł bardzo martwi się o ojca. U Ewy nieoczekiwanie zjawia się Renata z żądaniem, by siostra zapewniła jej alibi na poprzedni wieczór.

 • 21.03.2024 07:00- TVP Kobieta Diagnoza
  Pani Bożenka nadal tłucze wszystkie ...

  Pani Bożenka nadal tłucze wszystkie probówki i denerwuje pracowników laboratorium, ale wpada w oko dyrektorowi Stopczykowi, który roztacza nad nią parasol ochronny. Ewa trafia do szpitala, przygotowuje się do porodu, który może nastąpić w każdej chwili. Joanna musi omówić z byłym mężem sprawy dotyczące przyszłości Marty. Spotykają się w kawiarni. Na razie Grzegorz zaprasza córkę na wakacje do Ameryki. Matka Krystyny Durajowej ma silne bóle. Lekarze stwierdzają u niej raka.

 • 21.03.2024 07:30- TVP Kobieta Gdzie jest moje dziecko?
  Heller, szef "Farmapolu", wydaje przyjęcie, ...

  Heller, szef "Farmapolu", wydaje przyjęcie, na którym spotykają się dziwnie dobrani ludzie. Grzegorz Białek przychodzi z Barbarą i Martą, Renata natyka się na swojego ojca, właściciela ogromnej szklarni, hurtownika sprzedającego kwiaty. Heller, Białek i pan Tomasz Glinicki przypadają sobie do gustu. Fascynacja Marty ojcem i Ameryką trwa. Sytuacja w laboratorium nadal jest niejasna, a atmosfera staje się coraz mniej przyjemna. Ewa rodzi syna. Noworodek jest w ciężkim stanie i wymaga intensywnej opieki szpitalnej.

 • 22.03.2024 07:00- TVP Kobieta Noworodek
  Ewa stara się opuścić szpital ...

  Ewa stara się opuścić szpital i odwiedzić swego synka w klinice. Jerzy Suchecki osobiście zasięga informacji u doktora Gorczycy o stanie zdrowia swego wnuka. Paweł odczytuje kolegom list od Ewy. Dyrektor Stopczyk oprowadza po Instytucie prezesa Hellera. Niedoszła samobójczyni jest w pełni szczęśliwa i cieszy się z urodzenia córki. Dziękuje Ewie za uratowanie życia i przekonanie jej, aby nie oddawała dziecka do adopcji. Adam wylatuje do Londynu. Żegna go Joanna z synem i Duraj. Marta nie zjawia się na lotnisku. Ewa wypisuje się ze szpitala. Paweł zawozi ją do kliniki, w której leczony jest jej syn. Ewa ogląda swego synka w inkubatorze podłączonego do aparatury podtrzymującej go przy życiu.

 • 22.03.2024 07:30- TVP Kobieta Dlaczego?
  Synek Ewy pozostaje w szpitalu ...

  Synek Ewy pozostaje w szpitalu w Międzylesiu. Lekarze zapewniają, że jego stan wkrótce ulegnie znacznej poprawie, ale młoda matka szaleje z niepokoju. Pod nieobecność Ewy w mieszkaniu Marii Jaroszowej pojawia się jej synowa. Pod wpływem ojca Marta wynosi dla niego z domu dokumenty dotyczące mieszkania. Korzystając z nieobecności Racewicza i Joanny, Białek zamierza sprzedać mieszkanie Hellerowi. W instytucie nie ma Racewicza, pani Marii i Ewy. Pracownią kieruje Guttman. Stan dziecka Ewy nagle znacznie się pogarsza.

 • 25.03.2024 07:00- TVP Kobieta Dla siebie przeznaczeni
  Pani Bożenka codziennie czyni ...


  Pani Bożenka codziennie czyni spustoszenie w laboratorium, ale romansujący
  z nią Stopczyk nie życzy sobie żadnych uwag na temat jej kwalifikacji.
  Synek Ewy dochodzi do zdrowia. Ewa, wdzięczna Pawłowi za pomoc
  w najtrudniejszych chwilach, zaczyna wierzyć w jego miłość i poważnie zastanawia
  się nad wspólnym życiem w przyszłości.
  Marta rozczarowuje się do swego prawdziwego ojca i zaczyna patrzeć krytycznym
  wzrokiem na jego poczynania i styl życia.
 • 25.03.2024 07:30- TVP Kobieta Operacja
  Ewa bardzo przeżywa konieczność ...


  Ewa bardzo przeżywa konieczność operacji swego maleńkiego synka.
  Za namową Barbary Marta pozuje do roznegliżowanych zdjęć.
  Joanna odbywa zasadniczą rozmowę z Grzegorzem. Jeszcze nie wie,
  że Grzegorz już przeprowadza - za jej plecami - postępowanie spadkowe
  w sprawie mieszkania Racewiczów.
  Janek Duraj idzie na przyjęcie wydane przez Hellera. Spotyka tu Stopczyka
  z panią Bożenką. Natomiast Renata natyka się na swego ojca. • 26.03.2024 07:00- TVP Kobieta Na ratunek
  Synek Ewy bezskutecznie walczy ...


  Synek Ewy bezskutecznie walczy z gorączką pooperacyjną. Niezbędny
  jest zagraniczny antybiotyk. Paweł i Ewa poruszają niebo i ziemię, by go
  zdobyć, docierają do lekarza dyżurnego kraju.
  Grzegorz wyprawia Barbarę do USA i natychmiast nawiązuje bliskie
  stosunki z Renatą, która wypytuje go o ojca. Dowiedziawszy się, że pan
  Tomasz jest zamożnym przedsiębiorcą, Renata postanawia upomnieć się
  o swoje prawa. Jedzie do ojca, ale ten wyrzuca ją z domu.
  Paweł i Ewa odbierają na lotnisku antybiotyk, który dostarczono im
  samolotem.
 • 26.03.2024 07:30- TVP Kobieta Matka
  Ewa wybiera się na ...


  Ewa wybiera się na prowincję, chce odwiedzić grób swojej matki. Towarzyszy
  jej Paweł. Przy okazji wyznaje jej rodzinną tajemnicę: jego matka żyje. Odeszła
  do innego mężczyzny zaraz po urodzeniu Pawła - teraz jest zakonnicą.
  Joanna Racewicz zrywa program "Godzina szczerości". Jej przyszłość
  w telewizji staje pod znakiem zapytania.
 • 27.03.2024 07:00- TVP Kobieta List
  Dyrektor Stopczyk robi wymówki ...


  Dyrektor Stopczyk robi wymówki pani Bożence za to,
  że jest zbyt mało dyskretna jeśli idzie o ich romans.
  Ewa rozmawia z Agatą o swoich problemach
  mieszkaniowych w związku z nieoczekiwaną zapowiedzią,
  wcześniejszego powrotu z Paryża pani Marii; Agata
  informuje koleżankę o swoim planowanym małżeństwie,
  co skłania Ewę do zwierzenia się z miłości do Pawła
  Hanisza.
  Grzegorz Białek uzyskuje sądowy wyrok przyznający mu
  prawo do spadku po matce. Racewiczom grozi konieczność
  opuszczenia mieszkania. Tymczasem podczas porządków
  Tomek znajduje schowane stare papiery, których nikt z rodziny
  jeszcze nie widział. Okazuje się, że to testament matki Grzegorza
  - poprzedniej właścicielki mieszkania. Mieszkanie zapisała swojej
  wnuczce Marcie.
  Krystyna z matką udaje się na wizytę u bioenergoterapeuty.
  Marta jest mimowolnym świadkiem kłótni pana Tomasza
  z jej ojcem w czasie której pan Tomasz zarzuca
  Grzegorzowi, że jest bez pieniędzy, że jest naciągaczem,
  krętaczem. Marta wybiega z mieszkania ojca wstrząśnięta.
  Paweł opowiada Ewie o dziwnym zainteresowaniu ojca
  zmarłą matką Ewy.
  Matka Krystyny opowiada córce i zięciowi o wrażeniach
  jakie miała podczas seansu bioenergoterapeutycznego.
  Piotrek prosi Joannę o zgodę na uczęszczanie na zajęcia
  do klubu żeglarskiego; Marta wrca do domu rozgoryczona.
  Ewa odwiedza ojca, któremu chce wykrzyczeć swoje żale
  za to, że opuścił jej matkę. Pan Tomasz w odpowiedzi
  wręcza jej list jaki otrzymał od jej matki. Ewa mówi
  oczekującemu na nią Pawłowi, że pan Tomasz nie jest jej
  ojcem.

 • 27.03.2024 07:30- TVP Kobieta Wybuch
  Matka Krystyny zajmuje się ...


  Matka Krystyny zajmuje się wnuczką i zięciem podczas
  służbowego wyjazdu córki.
  Ewa wyjeżdża do Olecka, do ciotki, która ją wychowywała,
  aby dowiedzieć się kim jest jej prawdziwy ojciec.
  Leon rozmawia z Pawłem o jego związku z Ewą i niepokojach
  jego ojca.
  Joanna spotyka się z Grzegorzem w barze hotelowym i stara
  się dowiedzieć co się wydarzyło między nim a Martą. Grzegorz
  informuje Joannę, że z mocy wyroku sądu stał się właścicielem
  mieszkania, w którym mieszka Joanna. Wzburzona Joanna
  oświadcza byłemu mężowi, że zrobi wszystko, aby go zniszczyć.
  Świadkiem tego zdarzenia jest Marek Gajewski - kolega Joanny
  z telewizji.
  Pani Bożenka przez swoją niefrasobliwość doprowadza
  do wybuchu w pracowni, w wyniku którego Paweł zostaje
  poraniony w twarz. Może mieć kłopoty ze wzrokiem. Zostaje
  odwieziony do szpitala.


 • 28.03.2024 07:00- TVP Kobieta Obietnica
  Na lotnisku Joanna z ...


  Na lotnisku Joanna z synem witają Adama wracającego
  z zagranicznego stypendium; na lotnisku spotykają się
  z Durajem, który opowiada Racewiczowi o ostatnich
  wydarzeniach w pracowni.
  Franciszek Hanisz sceptycznie odnosi się do związku
  Pawła z Ewą. Dochodzi między nimi do kłótni.
  Marta podsłuchuje rozmowę Joanny z Adamem o planach
  Grzegorza przejęcia ich mieszkania.
  Heller żąda od Grzegorza pieniędzy, ten proponuje mu
  w rozliczeniu mieszkanie.
  Marta zaniepokojona podsłuchaną rozmową matki
  z Adamem wyznaje Joannie, że zostanie z nią niezależnie
  od okoliczności.
  Janek i Krystyna obchodzą 10. rocznicę ślubu; Oleńka
  występuje w telewizyjnym programie "Tik - Tak".
  Adam i Joanna spotykają się z Marysią Sokólską -
  przyjaciółką, adwokatem, której radzą się co mogą zrobić
  aby zatrzymać mieszkanie i przeciwstawić się zakusom
  Grzegorza.
  Ewa zapewnia Pawła, że jej stosunek do niego
  nie zmienił się mimo oszpecenia przez wypadek
  i przyrzeka mu, że zostanie jego żoną.stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
12.03 07:00