Welon, fura i brawura

reality show 2023

 • 17.06.2024 15:20- TVP3
  Uczestniczki programu, siostry zakonne, to ...

  Uczestniczki programu, siostry zakonne, to wyjątkowe osobowości. Łączy je odwaga i służba drugiemu człowiekowi. Ich zadaniem będzie dotrzeć do jednego z 3 ważnych przystanków - wydarzeń dla polskich katolików. Spotkanie na Lednicy, Przystanek Jezus w Czaplinku oraz Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie.

 • 24.06.2024 15:20- TVP3
  W tym odcinku siostra Teresa ...

  W tym odcinku siostra Teresa spotkała na swojej drodze ks. Rafała, który od 10 lat prowadzi mobilny konfesjonał. Podczas spotkania okazało się, że zakonnica i kapłan znają się z Przystanku Jezus, podczas którego, w ubiegłym roku, wspólnie ewangelizowali z dachu samochodu. Wiele emocji przeżyła także siostra Karina. Najpierw udała się w rozśpiewaną podróż z wokalistką Matą Ławską, następnie ekipa programu poprosiła ją o wspólne przygotowanie niespodzianki dla podopiecznych Domu Dziecka w Górze. Z kolei siostra Anna podzieliła się tym, jak ważna dla niej jest sprawa dokończenia budowy Domu im. Józefa w Katowicach, który będzie służył rodzinom.

 • 01.07.2024 15:20- TVP3
  Siostry zakonne - uczestniczki programu ...

  Siostry zakonne - uczestniczki programu - to wyjątkowe osobowości. Łączy je odwaga i służba drugiemu człowiekowi. Ich zadaniem będzie dotrzeć do jednego z 3 ważnych przystanków - wydarzeń dla polskich katolików. Spotkanie na Lednicy, Przystanek Jezus w Czaplinku oraz Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. W każdym odcinku pojawią ciekawi bohaterowie i zróżnicowane tematy.

 • 08.07.2024 15:20- TVP3
  Niezwykła przygoda dobiegła końca. W ...

  Niezwykła przygoda dobiegła końca. W tym odcinku wszystkie bohaterki dotarły do celu. Co ciekawe, nieoczekiwanie dwie z nich spotkały się z osobą, która wystąpiła w jednym z wcześniejszych programów. Poza tym podczas prób do koncertu "Jednego serca, jednego ducha" w Rzeszowie, siostra Anna spełniła swoje marzenie i zaśpiewała z orkiestrą i chórem. Co więcej, podczas wydarzenia odbyła rozmowę ze swoją ulubioną wokalistką. Siostra Teresa pokazała nam jak wygląda codzienność na Przystanku Jezus w Czaplinku. Pełne skrajnych emocji chwile na Lednicy przeżyła siostra Karina. A jaka była tego przyczyna? - dowiemy się oglądając 13 odcinek programu "Welon, fura i brawura".

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
17.06 15:20