Weterynarze z sercem

reality show 2023

 • 03.03.2024 12:00- TVP3 /154/
  Zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych ...

  Zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim w każdą ostatnią sobotę miesiąca na dni "Przygarnij mnie". Będziecie mogli pójść na spacer łapa w łapę z "bezdomniakiem", z wybranym przez Was psiakiem i sprawdzić czy to właśnie ten, któremu chcielibyście zaoferować więcej spacerów i ciepły dom.
  W warszawskiej przychodni weterynaryjnej będziecie świadkami przeglądu medycznego gadów, które są pod opieką Natalii z Fundacji Gadzi Zakątek.

 • 10.03.2024 12:00- TVP3 /155/
  "Kocham Psisko" to miejsce, w ...

  "Kocham Psisko" to miejsce, w którym znajdują ratunek zwierzaki porzucone i chore. Wszyscy robią tutaj co w ich mocy, aby przywrócić im radość życia i zaufanie do człowieka. Poznacie Kefira, Bonda i Vanessę - wszystkie psiaki czekają na Was. Najpotężniejszy drapieżnik skalistych gór Ałtaju, nazywany lokalnie Duchem Gór, to pantera śnieżna. Dzisiaj na wolności żyje tylko około czterech tysięcy osobników. W płockim zoo mamy niecodzienną okazję przyjrzeć się jej z bliska, bowiem została uśpiona przed czekającym ją zabiegiem. Na dziedzińcu wrocławskiego zoo można być bardzo blisko spacerujących zwierząt - kóz, owiec, osiołków. Właśnie rozpoczął się tam sezon baby boom. Czekamy na następne narodziny!

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
03.03 12:00