31.05 20:00 |
61. KFPP w Opolu
|
bez klasyfikacji |
TVP Polonia, TVP1 |
8 |
31.05 14:15 |
Legendy regionalne
|
cykl reportaży |
TVP3 |
1 |
31.05 13:55 |
Kultowe zabytki
|
cykl dokumentalny |
TVP Historia |
2 |
31.05 12:35 |
Program rolny
|
inne |
TVP1 |
1 |
30.05 20:00 |
Program katolicki
|
inne |
TVP Polonia |
2 |
30.05 08:00 |
Antenowe remanenty
|
bez klasyfikacji |
TVP3 |
6 |
30.05 07:30 |
Dokument
|
inne |
TVP Polonia |
1 |
29.05 20:00 |
Na wschód od Hollywood
|
film fabularny |
TVP Kultura |
2 |
29.05 18:20 |
Ludzie z dobrego towarzystwa
|
cykl reportaży |
TVP Polonia |
2 |
29.05 14:40 |
Mała księżniczka
|
film fabularny |
TVP Kultura |
2 |
29.05 11:40 |
Stacja Innowacja 28
|
program edukacyjny |
TVP3 |
1 |
29.05 10:35 |
Tajemnice ekonomii Kopernika
|
dokument fabularyzowany |
TVP Historia |
1 |
29.05 04:35 |
Notacje
|
cykl dokumentalny |
TVP1 |
1 |
28.05 18:05 |
Wielcy polscy wynalazcy w II Rzeczypospolitej
|
cykl dokumentalny |
TVP Polonia |
1 |
28.05 15:55 |
Tenis stołowy
|
sprawozdanie-tenis stołowy |
TVP Sport |
1 |
28.05 06:25 |
Unia Utrechcka
|
reportaż |
TVP2 |
1 |
28.05 03:05 |
Niewinne kłamstewka 2
|
film fabularny |
TVP2 |
1 |
27.05 22:55 |
Program
|
inne |
TVP1 |
1 |
27.05 22:40 |
Tajna misja
|
serial przygodowy |
TVP ABC |
10 |
27.05 19:30 |
Nie ma jak u mamy
|
inne |
TVP Kobieta |
1 |
27.05 18:05 |
Reportaż
|
reportaż |
TVP Polonia |
1 |
26.05 23:00 |
Kino bez granic
|
film fabularny |
TVP2 |
1 |
26.05 22:00 |
Niedziela z...
|
inne |
TVP Kultura |
1 |
26.05 21:05 |
Wielki Gatsby
|
film fabularny |
TVP Historia |
2 |
26.05 15:05 |
Ojciec Mateusz, jakiego nie znacie
|
reportaż |
TVP Kobieta |
1 |
26.05 14:20 |
Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 2 /2/
|
cykl dokumentalny |
TVP Rozrywka |
1 |
26.05 13:00 |
Poznaj Dobrą Żywność
|
reportaż |
TVP1 |
1 |
26.05 10:00 |
Wioślarstwo
|
sprawozdanie-wioślarstwo |
TVP Sport |
3 |
26.05 08:30 |
Telenowyny 26/05/2024
|
magazyn-publicystyka |
TVP3 |
1 |
26.05 07:55 |
Natura bez granic
|
cykl dokumentalny |
TVP3 |
4 |
26.05 07:35 |
Szlak przydrożnych kapliczek
|
cykl reportaży |
TVP3 |
2 |
26.05 04:40 |
Boks
|
inne |
TVP Sport |
1 |
26.05 02:40 |
Niezwykłe miejsca
|
cykl reportaży |
TVP3 |
2 |
25.05 22:45 |
Program publicystyczny
|
inne |
TVP2 |
9 |
25.05 19:05 |
Audycje Komitetów Wyborczych
|
wykład/prelekcja/prezentacja |
TVP Polonia |
7 |
25.05 18:15 |
Audycje Komitetów Wyborczych
|
wykład/prelekcja/prezentacja |
TVP1 |
9 |
25.05 16:55 |
Andrzej Wróblewski na Biennale w Wenecji
|
reportaż |
TVP Kultura |
2 |
25.05 11:25 |
Ignacy Domeyko. Długi powrót
|
dokument fabularyzowany |
TVP Nauka |
3 |
25.05 09:05 |
Film dokumentalny
|
bez klasyfikacji |
TVP3 |
4 |
25.05 08:00 |
Co powie tata, czyli piosenki Jarosława Kukulskiego
|
widowisko-rozrywka |
TVP Kultura |
1 |
25.05 06:50 |
Polska z bocznej drogi
|
reportaż |
TVP Historia |
18 |
25.05 06:40 |
LA – mityng World Athletic Continental Tour, Samorin
|
inne |
TVP Sport |
1 |
24.05 23:40 |
ROZRYWKA
|
bez klasyfikacji |
TVP3 |
2 |
24.05 15:20 |
W dobrej wierze
|
cykl reportaży |
TVP3 |
2 |
24.05 15:05 |
Serial fabularny
|
film fabularny |
TVP2 |
2 |
24.05 11:40 |
LAS JAKI JEST
|
bez klasyfikacji |
TVP3 |
2 |
24.05 06:14 |
Pod presją
|
reportaż |
TVP Historia |
1 |
23.05 18:45 |
Moje organy to moja orkiestra
|
inne |
TVP Kultura |
2 |
23.05 14:15 |
Szlachetne zdrowie
|
magazyn-zdrowie/medycyna |
TVP3 |
2 |
23.05 13:50 |
Niezwykłe historie z pocztówek
|
reportaż |
TVP3 |
1 |
23.05 11:40 |
Pałace i rezydencje Lubelszczyzny
|
cykl reportaży |
TVP3 |
1 |
23.05 11:15 |
Wspólny dom
|
magazyn-publicystyka |
TVP2 |
1 |
23.05 02:20 |
Ukraińska czytanka
|
felieton |
TVP Kultura |
1 |
22.05 23:00 |
Szalone przygody Louisa de Funesa
|
cykl dokumentalny |
TVP1 |
2 |
22.05 14:15 |
Solny skarb UNESCO
|
reportaż |
TVP3 |
2 |
22.05 11:40 |
Stacja Innowacja 27
|
program edukacyjny |
TVP3 |
1 |
22.05 01:20 |
Przepis dnia s.VII
|
kameralne i |
TVP Polonia |
8 |
21.05 20:05 |
W maju się nie umiera. Historia Barbary Sadowskiej
|
inne |
TVP Kultura |
1 |
21.05 20:00 |
Wstęp do Teatru TV
|
wykład/prelekcja/prezentacja |
TVP Kultura |
1 |
21.05 17:45 |
Kolarstwo – OWN – Podsumowanie
|
inne |
TVP Sport |
1 |
21.05 15:50 |
Przepis dnia
|
kameralne i |
TVP3 |
12 |
21.05 13:50 |
Sielskie życie
|
reportaż |
TVP3 |
2 |
21.05 13:20 |
Rok w ogrodzie
|
magazyn-ogrodnicza/działkowa |
TVP1, TVP3 |
5 |
21.05 11:40 |
Naturalnie Lubelskie
|
cykl reportaży |
TVP3 |
2 |
21.05 11:00 |
piłka nożna
|
inne |
TVP Sport |
2 |
21.05 10:10 |
7 dni sport
|
inne |
TVP Sport |
1 |
21.05 06:25 |
Siostrzane Kościoły
|
reportaż |
TVP Polonia, TVP2 |
2 |
21.05 04:40 |
Całkiem niezła historia
|
cykl reportaży |
TVP Polonia, TVP3 |
19 |
20.05 22:40 |
Historia EURO
|
cykl dokumentalny |
TVP Sport |
8 |
20.05 20:30 |
Teatr Telewizji
|
inne |
TVP1 |
2 |
20.05 15:00 |
Program rozrywkowy
|
bez klasyfikacji |
TVP Rozrywka, TVP1, TVP2 |
12 |
20.05 14:15 |
Eko patent
|
magazyn-popularyzacja wiedzy |
TVP3 |
2 |
20.05 11:40 |
Europa z bliska
|
magazyn-publicystyka |
TVP3 |
4 |
20.05 06:25 |
Jak to działa
|
magazyn-edukacja |
TVP ABC, TVP ALFA |
49 |
19.05 17:15 |
Niedziela z.... Martą Lipińską
|
dysk./wywiad/debata |
TVP Kultura |
1 |
19.05 14:20 |
Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 2 /1/
|
cykl dokumentalny |
TVP Rozrywka |
2 |
19.05 08:30 |
O pracy po pracy
|
magazyn-publicystyka |
TVP3 |
2 |
19.05 05:30 |
Reportaż TVP INFO
|
reportaż |
TVP Info |
15 |
19.05 01:25 |
Astronarium
|
magazyn-popularyzacja wiedzy |
TVP3 |
3 |
18.05 23:45 |
Władza
|
film fabularny |
TVP2 |
1 |
18.05 18:30 |
Kroniki Orlen Wyścig Narodów
|
reportaż |
TVP1 |
2 |
18.05 18:10 |
Anders. Generał wolności
|
reportaż |
TVP Polonia |
1 |
18.05 17:35 |
Koło historii
|
cykl reportaży |
TVP Historia |
2 |
18.05 09:05 |
Ku zielonym miastom
|
cykl dokumentalny |
TVP3 |
1 |
18.05 01:15 |
Koszykówka mężczyzn
|
sprawozdanie-koszykówka |
TVP Sport |
5 |
17.05 20:00 |
Wstęp do filmu
|
dysk./wywiad/debata |
TVP Kultura |
2 |
17.05 18:55 |
Reżyserzy s.VII
|
cykl dokumentalny |
TVP Kultura |
7 |
17.05 18:50 |
Przystanek Ameryka
|
magazyn-społeczna |
TVP Polonia |
5 |
17.05 18:05 |
Teatr STU. Benefis Zbigniewa Wodeckiego
|
widowisko-rozrywka |
TVP Kultura |
2 |
17.05 14:45 |
Koszykówka
|
sprawozdanie-koszykówka |
TVP Sport |
3 |
17.05 12:45 |
Eko patent
|
magazyn-popularyzacja wiedzy |
TVP3 |
1 |
17.05 10:40 |
Koszykówka kobiet
|
sprawozdanie-koszykówka |
TVP Sport |
3 |
16.05 21:10 |
Czwartkowy klub filmowy
|
film fabularny |
TVP Kultura |
2 |
16.05 21:00 |
Dien Bien Phu
|
film fabularny |
TVP Historia |
2 |
16.05 14:15 |
Szlachetne zdrowie 133
|
magazyn-zdrowie/medycyna |
TVP3 |
1 |
16.05 13:20 |
Rozkwit bałkańskich miast
|
cykl dokumentalny |
TVP Historia |
6 |
16.05 06:55 |
Msza Święta
|
bez klasyfikacji |
TVP1 |
1 |
16.05 06:30 |
Portrety Wojenne. Kobiety
|
cykl dokumentalny |
TVP Historia |
5 |
15.05 22:15 |
Generał Polskich Nadziei
|
dokument fabularyzowany |
TVP Polonia |
6 |
15.05 18:20 |
Teatropolis. Sztuka aktorska
|
reportaż |
TVP Polonia |
3 |